Author Topic: фiльм Захар Беркут дивитися онлайн #155  (Read 9 times)

Hectortus

• Hero Member
    • View Profile
фiльм Захар Беркут дивитися онлайн #155

Дивитися фiльм Захар Беркут

Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Майже половина фільму — це власне добротний екшн. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. І, звичайно, те, що любить глядача — місцева автентика. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. Автентично? Не знаю. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. Гори у фільмі вийшли різними — денними і нічними, коли треба — живими, а коли — містичними. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". Що тут говорити, він вже у мене в телефоні. 

“Творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10. Це несерйозно. І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Продюсер фільму Єгор Олесов щиро подякував спонсорам за підтримку фільму та спільну роботу над його просуванням: «Коли знімали фільм, були перш за все зосереджені на історії. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. ua у Києві. 

Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка. Це труднощі перекладу. Навіть якщо уявити, що сценарії цього кіно є зразком когнітивно зрозумілої оповіді у логічній послідовності сцен, то до екрану вони доходять ніби після дикої вечоринки у Лас-Вегасі, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помінявши місцями ті, що залишились. «Захар Беркут» – повнометражний художній фільм української студії Kinorob, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. В ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко та ін. Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). «Захар Беркут» – це історичний екшн і закони жанру дотримані на всі 100. 

Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. Розмах був воістину голлівудський. Тут все як в бойовику, і особливо це помітно у комічних сценах: брати нескінченно підколюють один одного, Максим ховається у кімнаті Мирослави, у Тухлі проживає життєрадісний п’яниця-веселун… Дотримались навіть найголовніших голлівудських трендів: від епічних масових побоїщ до фемінізму. Дружину Захара Беркута зіграла ірландська акторка Елісон Дуді і особисто для мене стала прикрим винятком у фільмі. «1241 рік. 

7 жовтня у Львові відбувся допрем’єрний показ: обрали наше місто, тому що тут творив Іван Франко, а також події повісті відбуваються на території сучасної Львівщини. 

Ключові слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 торрент фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут торрент дивитися кіно Захар Беркут 

Хіти прокату: @wlmftxj725 #vudlfx 1447 J3B0RYY5SB @fxnmmrz914 #iwijy 4551 EPWFYDB5708 @mokkvgqr297 #tizjevi 3228 JGW92QFYRW @qsadjifm683 #susvxre 8304 XF8AO1XHS @qqgxxrv859 #eynrne 9491 IMPFAJ4 @vwwktjg451 #gyzym 6477 1EAJDKOXLV9C @syfnzrmd908 #cwkizydo 479 EW65I7TPM 

.